Інноваційні автономні, енергозберігаючі електричні системи опалення

Інноваційні автономні, енергозберігаючі електричні системи опалення

У даній статті Ви можете ознайомитися із загальною інформацією. обов’язково проконсультуємо Вас по всіх питань, які виникнуть у Вас. Працюємо по всій Україні.

В результаті отримали чотириразову економію коштів, ця цифра реальна перевага яким Ви можете скористатися вже зараз. Системи опалення можуть і економити. і це значні кошти.

Крім того дане обладнанням дійсно можна віднести до ЕКО тому в порівнянні з традиційними системами опалення, кавітаційна установка зменшує навантаження на природу в 3-5 разів !!!

І робить нашу Україну в 3-5 рази більш енергонезалежною. Нумо зробімо Україну дійсно зеленої та не залежною разом.

Формула розрахунку поточних витрат на оплату електричної енергії при експлуатації електродвигунів котелень за опалювальний сезон:
(Ел. Потужність обраної установки кВт х 180 днів) х 24 години х ЦІНА 1 кВт (0,00 гривні) х 0,3-0,15 (в залежності від вимог по підтримуваній температурі 24-20°C або 10-8°C) = ВАРТІСТЬ витрат (гривень) в опалювальний сезон.

Головна перевага

Висока ефективність наших системи опалення дозволяє при укрупненому підборі потужності застосовувати норматив – 1 кВт встановленої потужності електродвигуна на 30 м² (90 м³) площі, що говорить про їх високу ефективність в той час як для інших видів теплових установок застосовується норматив – 1 кВт теплової енергії на 10 м² площі.

Що це таке?

Що ж собою являють теплові електричні котельні? Теплові електричні котельні це – найбільш перспективний тип «кавітаційних» («вихрових») теплових генераторів, пристроїв, для отримання тепла, що утворюється інакше, ніж в результаті згоряння палива або використання нагрівального елементу.

Склад системи

Серійно випускаються з 2003 року теплові станції типу «ТС» представляють собою стандартний асинхронний електродвигун 3000 об / хв, напругою живлення 380 В., змонтований на одній рамі з генератором тепла, що перетворює механічну енергію в теплову. Вони повністю підготовлені для підключення до нової або існуючої системи опалення, а конструкція і габарити теплової станції спрощують його розміщення і монтаж в індивідуальному тепловому вузлі.

Принцип роботи

Принцип роботи – теплових (кавітаційних) електричних котелень заснований на фізичному законі перетворення кінетичної енергії води в теплову. Вода, або інший рідкий теплоносій, під тиском подається в тепловий генератор В результаті чого ми отримуємо наступне: на швидко обертається диску теплового генератора частки води, прилеглі до нього під дією відцентрової сили прагнуть до периферії корпусу теплового генератора, а частинки, що прилягають до його стінок, рухаються від периферії до центру. При зустрічі частинок настає розрив суцільності середовища, що веде до утворення кавітаційних бульбашок. Такий вид кавітації називається гідродинамічним. Під дією сил гравітації та міжмолекулярних зв’язків молекул води кавитационні бульбашки вибухово «схлопиваються» з виділенням тепла. Бо кавитационні процеси відбуваються на відстані від поверхні вала і корпуса, конструктивні елементи теплового генератора не піддавалося руйнуванню. Ця обставина підтверджується експлуатацією обладнання з 2003 року на багатьох об’єктах в СНД, Європі, Пд. Кореї, Японії.

Як працює?

У наших теплових станціях працюють за принципом кавітації типу «ТС» процес нагріву відбувається при оборотах вала 2960 + 1,5%. На інших оборотах ефективність знижується. Регулює температурний режим здійснюється включенням-виключенням електродвигуна за сигналами з датчика температур. При досягненні теплоносієм максимальної температури, яка задається споживачем, електродвигун вимикається, при охолодженні теплоносія до мінімальної заданої температури – включається. Діапазон задаються температур повинен бути не менше 20 °C. При правильному підборі потужності, в середньому за опалювальний сезон, виріб працює 20 – 30% часу. Цю обставину необхідно враховувати при розрахунку поточних витрат на електроенергію при експлуатації теплових гідродинамічних насосів. Максимальна температура нагріву теплоносія 95°C. Ця температура задається вимогами СНиП розділ «Опалення, вентиляція і кондиціонування». Під ці вимоги підібрана марка торцевих ущільнень. При незначній зміні конструкції підшипникового вузла можна отримати на виході теплоносій нагрітий до 180°C.

Переваги системи

Теплові Системи опалення (кавитационні) електричні котельні типу «ТС» мають багато переваг:

  • 100% інноваційний, енергозберігаючий, запатентований принцип отримання тепла.
  • 100% енргоеффектівность – ККД 200% – підтверджено відгуками на працюючих об’єктах СНД, Європи, Японії, Пд. Кореї.
  • Простота у виконанні та експлуатації (не потрібно спец. Персоналу для експлуатації та обслуговування).
  • Надійність в роботі (обслуговується тільки Ел. Двигун).
  • Виробляють екологічно чисте тепло, можуть використовуватися в сейсмічно небезпечних зонах, працювати c малими ГЕС, вибухо-пожежобезпечні. При наявності теплових акумуляторів теплові станції дозволяють використовувати в нічний час вільну електроенергію за мінімальними тарифами. На основі теплових станцій «ТС» можна монтувати автономні вузли тепловою потужністю від 100 кВт до 1 МВт.

На підставі ТУ і даних фактичної експлуатації, для цілей проєктування приймаються теплові потужності «ТС», наведені в таблиці.

Системы отопления

Статистика економії

Фактичні дані по витраті електроенергії на Системи опалення тепловими (кавітаційними) електричними котельнями типу «ТС» наведені в таблиці.

Системы отопления

Устаткування
Електричні енергозберігаючі котельні в цифрах!

Системы отопления

Важливо! При підтримці температурного режиму в приміщеннях, що обігріваються менш як 22 – 24 Сo буде витрачено менше кВт.год

Стройіндустрія Дніпро:

  • Офіційний представник заводу виробника в Україні.
  • Фахівці навчені та сертифіковані заводом виробником.
  • Устаткування з перших рук.
  • Багаторічний досвід роботи з системами електричного опалення.
  • Від проєкту до монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Визнання

Системы отопления

За розробку і виробництво теплових електричних котелень типу «ТС» компанія виробник у квітні 2007 року нагороджена почесним знаком VIII Міжнародного форуму «Високі технології XXI століття», м.Москва – статуеткою «Святий Георгій», в жовтні 2007 року – золотою медаллю, а в вересні 2008 року срібною медаллю Міжнародної виставки-конгресу «Високі технології. Інновації. Інвестиції », м.Санкт-Петербург, в грудні 2007 року – золотим« Знаком якості ХХI століття »конкурсу« Всеросійська марка. Знак якості XXI століття », в листопаді 2008 року – золотою медаллю« Гарантія якості та безпеки »Міжнародного конкурсу« Національна безпека 2008 », в грудні 2008 року – платиновим« Знаком якості ХХI століття »конкурсу« Національна слава », у квітні 2009 року – золотою медаллю 10 Ювілейного Міжнародного Форуму «Високі технології XXI століття», м.Москва, в червні 2009 року стала лауреатом конкурсу інноваційних проєктів міжнародної програми «Golden Galaxy» і нагороджена золотою медаллю «Innovation for investments to the future».

1. Складський, офісний комплекс 32 250 куб. м, що обігрівається Тепловими (кавітаційними) електричними котельнями ТС-090 – 2 шт. г. Подольськ

Системы отопления

2. Внутрішній вид складського комплексу

Системы отопления

3. Тепловий вузол складського, офісного комплексу з Тепловими (кавітаційними) електричними котельнями г. Подольськ ТОВ «АЛЕКС-ТЕРМІНАЛ»

Системы отопления

4. Відомчий готель, що обігрівається Тепловими (кавітаційними) електричними котельнями в Києві

Системы отопления

5. Тепловий вузол відомчого готелю в Києві

Системы отопления

МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ системи сніготанення

Монтаж і установка системи сніготанення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *