Теплый пол под ламинат, линолеум, паркетную доску, деревянную доску

Тепла підлога під ламінат, лінолеум, паркетну дошку, дерев’яну дошку

Система HEAT PLUS є унікальною системою інфрачервоного опалення, яку можна застосовувати для створення системи тепла підлога під ламінат, лінолеум, паркетної і дерев’яної дошкою. Цей вид опалення досить безпечний і економний. У той же час, він буде повністю обігрівати ваше житло, якщо ви правильно все розрахували.

Теплый пол под

Конструкція підлоги

  • вирівняний попередній підлогу, вільний від гострих предметів (шурупи, цвяхи і т.д.)
  • шар парогідроізоляції (термостійкий поліетиленова плівка)
  • тепловідбиваючим матеріал товщиною 3 мм (спінений поліетилен з металізованим лавсановим покриттям)
  • нагрівальний елемент HEAT PLUSтм
  • заземлюючий екран Alum-E
  • ламінат, паркетна дошка, дерев’яна дошка.

Установка і виготовлення тепла підлога під ламінат, лінолеум, паркетну і дерев’яну дошку

Установка і виготовлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Електронний тепла підлога трапляється кабельним, інфрачервоним або ж плівковим. Будь картина містить власні особливості. Електронний з впровадженням кабелю досить зрідка застосовується під ламінат. Першопричина в маленький тепло втрати цього матеріалу. Кабель встигає прогрівати стяжку, а від стяжки гріється сам ламінат. Аналогічна система нерентабельна і неефективна. Та й витрата електрики досить піднесений. Подібний тепла підлога більш підходить під керамічну плитку, що володіє високими теплопровідні властивості.

Установка інфрачервоної підлоги

Інфрачервоний з усіх названих систем більш інших підходить для застосування під ламінат. Це найдієвіший і економний (як в монтажі, наприклад і при експлуатації) варіант. Ці підлоги стануть екологічними, безпечними для здоров’я людей і для збереження матеріалу. Даний варіант підходить для всіх типів ламінату.

Включення терморегулятора має можливість бути внутрішнім або ж зовнішнім. Для першого варіанту потрібно влаштувати в стінці поглиблення. Ще буде необхідно проштробити в стінці отвори для проводів. У разі якщо розташовувати терморегулятор ззовні, знадобиться апарат особливого пластмасового короба на стінці.

Забезпечуємо доставку комплектуючих плівковий теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *