Плівкова тепла підлога. Що це таке і де використовується

Плівкова тепла підлога. Що це таке і де використовується

Система опалення приміщення за допомогою підігріву підлоги – це перша система опалення, побудована логічно правильно.

Що таке плівковий тепла підлога?

Система опалення враховує всі фізичні особливості цього процесу. Річ у тому, що повітряні маси при нагріванні піднімаються вгору, оскільки легше ніж остиглі (холодні). Тому логічніше нагрівати нижню частину кімнати, бо холодне повітря накопичується саме там. Крім правильності побудови процесу нагріву кімнати та підтримки необхідної температури ця система має низку переваг. Одним з основних – є низькотемпературне опалення. При опаленні радіаторами, для того, щоб прогріти нижню частину кімнати, необхідно витратити чималу кількість ресурсів і часу. Для досягнення результату температура радіаторів повинна складати до 70°C. У той час як тепла підлога нагрітий до 25°C підтримує в кімнаті 23°C

Існує кілька типів теплих підлог, різних за принципом роботи, будовою, складових і ін. З них виділяють 2 основних:

  • Обігрів підлоги нагрівальним кабелем в стяжку і під кахель.
  • Обігрів підлоги Системою плівковий тепла підлога. Про нього і поговоримо

Плівкова тепла підлога. Особливості установки.

Існують ситуації, коли технічні вимоги обмежують можливість прокладки кабелю, наприклад, немає можливості піднімати підлогу. У такому випадку можна скористатися інфрачервоною плівкою, вона набагато тонше нагрівального кабелю і відмінно підійде для будь-якої зони обігріву.

Плівкова тепла підлога. Що це таке і де використовується

Структура будови даного виду продукції унікальна. Нагрівальний елемент складається з секцій графітових або карбонових смуг і має двосторонній захист у вигляді щільної, міцної плівки. Система сконструйована таким чином, щоб провідники не контактували з навколишнім середовищем, забезпечуючи повну ізоляцію. При проходженні струму за даними секціях вони починають нагріватися, вивчаючи інфрачервоні хвилі. В результаті ми отримуємо гріє елемент в приміщенні, в правильно розташованому місці. Який не тільки підтримує заданий температурний режим, а й сприяє більш комфортному перебуваю в приміщенні.

Плівкова тепла підлога. Що це таке і де використовується

Управляється ця система за допомогою терморегулятора. Терморегулятор контролює підтримання заданої температури в приміщенні в потрібний момент включаючи (досягаючи позначки min) і вимикаючи (досягаючи позначки max) систему теплої підлоги. Розділяють 2 основних типи терморегуляторів для плівкового теплої підлоги: простий і програмований. У простому – функціонал відповідає назві, полягає в підтримці заданої температури. А ось програмований виділяється широким користувальницьким тижневим налаштуванням. Розбивка дня до 4 тимчасових зон. Таким чином програмований терморегулятор дає можливість налаштувати роботу системи теплої підлоги так, щоб вона працювала тільки в той час, коли це необхідно. А під час вашої відсутності її активність буде знижуватися до мінімуму, для підтримки накопиченого тепла.

Переваги плівкового теплої підлоги.

Ще одним вагомою перевагою системи плівкової теплої підлоги є простота монтажу. Смуги, підключені паралельно, секціями від 20 см, це дуже зручно, бо ви можете придбати необхідну вам довжину. Сьогодні на ринку України досить широко представлені виробники плівкового теплої підлоги. Плівка продається відрізними секціями шириною 05, 08, і 1 м. Є і готові секції з запаяним підключенням певної квадратури, відмінно підійдуть для зонального обігріву, наприклад, в передпокої при вході.