Обогрев зеркал

Обігрів дзеркал

Обігрів дзеркал, а чи потрібен він нам в нашому повсякденному житті? Абсолютно всі стикалися з такою проблемою, як запітнілі дзеркала. Дана ситуація частіше зустрічається в приміщеннях з високою вологістю і доставляє нам також клопоти зайві.

Інфрачервона плівка дивно легко домагається сухій поверхні біля дзеркала і за секунди випаровує зібрався конденсат. Монтаж для обігріву дзеркал простий, і не має ніякої складності для установки плівки та Ви можете навіть зробити монтаж самостійно. Система «тепла підлога» для обігріву дзеркал безпечна в експлуатації, безшумна і не спалює повітря. Особливо дана пропозиція актуально для тих хто нам пропонує розслабитися в таких закладах як сауна, і чисте дзеркало для власників таких закладів є показником. Інфрачервона плівка найкраще рішення для якісного та економічного обігрів дзеркал.

Створіть за допомогою системи Calorique підігрів дзеркал у ванній – ваше дзеркало не запітніє навіть під час самого гарячого душу!

  • Не використовуйте дзеркала з картонними задніми стінками – це значно знижує ефективність системи.
  • Переконайтеся, що задня поверхня дзеркала чиста і суха.
  • Підключіть дроти нагрівального елементу до вимикача підсвічування дзеркала або вимикача світла у ванній.
  • Прикріпіть дзеркало до стіни, переконавшись, що воно щільно прилягає, і між його поверхнею і задньою стінкою немає зазорів.
  • Насолоджуйтесь завжди чистими дзеркалами!

Установка і виготовлення систем обігріву дзеркал

Установка і виготовлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Монтаж теплої підлоги у ванній кімнаті, в сауні – це відмінна технологічна ідея для забезпечення повного комфорту собі та оточуючих. Забудьте про часті витирання ганчіркою поверхню дзеркала, зробивши обігрів дзеркал ця проблема зникне з Вашого життя.

Забезпечуємо доставку комплектуючих плівковий теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *