Монтаж системы тёплый пол на основе нагревательного кабеля

Монтаж системи тепла підлога на основі нагрівального кабелю

Перед початком таких робіт як, монтаж системи тепла підлога, готуємо місце для установки датчика статі та терморегулятора. Терморегулятор встановлюємо в будь-якому місці, для максимально зручного використання. При цьому намагаємося це робити так, щоб надалі він не заважав Вам при розстановці меблів. У приміщеннях з підвищеною вологістю, ванна кімната, терморегулятор для теплої підлоги виносимо за межі та встановлюємо його поруч з вимикачем.

Розглянемо монтаж системи тепла підлога для літньої кухні на зимовий час

монтаж системы тёплый пол

Монтаж.

На обраному місці в стіні, робимо отвір для установки терморегулятора, і канавку для укладання монтажних кінців нагрівальної секції, і датчика температури в гофровану трубу. До місця, де встановлено терморегулятор, Підводимо електричне живлення, при цьому перетин силової лінії повинно відповідати силі струму теплої підлоги. Далі приступаємо до підготовки поверхні підлоги до монтажу, ретельно прибираємо від будівельного сміття, і грунтуємо, щоб поліпшити зчеплення з цементно-піщаною стяжкою. Приступаємо до розмітки місць, де тепла підлога не буде встановлюватися, наприклад, під стаціонарно встановленої меблями, сантехніка, побутова техніка, і не забуваємо відступити трохи місця від стін і нагрівальних приладів, наприклад, труби центрального опалення, стояки.

Починаємо укладати на поверхню підлоги теплоізоляцію.

Якщо під Вашим приміщенням є обігріваються кімнати, то досить буде провести укладання теплоізоляційного матеріалу невеликої товщини на площі обігріву, але якщо підстава досить холодне, то відповідно укладаємо теплоізоляцію по всьому периметру з більш ущільненим матеріалом. Кріплення теплоізоляції виробляємо будь-яким клеїть матеріалом, який не порушує структуру самого матеріалу. І приступаємо до закріплення монтажної стрічки з кроком від 50 см. до 1 метра.

Можливо закріпити стрічку різними способами (дюбель, шуруп) для надійного зв’язку з підставою і при цьому намагаємося не порушити цілісність гідроізоляційного шару. Перед початком монтаж системи тепла підлога безпосередньо нагрівальних секцій, розраховуємо крок укладання, враховуючи розміри площі, що обігрівається, яка вираховується за формулою КРОК (див.) = 100 S/L. допускається невелике відхилення, але не більше 10 мм.

Підводка і підключення.

монтаж системы тёплый пол

Починаємо з підводки монтажного кінця нагрівальної секції до місця розташування терморегулятора, закріплюємо сполучну муфту і початок секції на підлозі. з цього місця починаємо розкладати акуратно і рівномірно сам нагрівальний кабель без перетинів і дотримуючись однаковий крок укладання по всій нагрівається площі та не допускаємо зближення кабелю. Вигини петель робимо плавними, не робимо натяжки. Кінцеві та з’єднувальні муфти секції повинні знаходитися на підлозі, а монтажні кінці виводимо до терморегулятора.

Беремося до установки датчика температури. Розташувавши його в пластмасовій трубці, де на початку повинен розташовуватися сам датчик, а з іншого кінця виводимо з’єднувальний провід. Закриваємо кінець трубки з датчиком спеціальною заглушкою, для того щоб захистити від попадання розчину.

Виводимо трубку з датчиком в підлогу і закріплюємо між секціями на рівній відстані від них. Інший кінець трубки повинен доходити до терморегулятора. Такий спосіб установки, в разі виходу з ладу датчика, дає нам можливість замінити його без розтину самих статей. Під’єднуємо до терморегулятора і робимо перевірку, якщо у нас загоряється світлодіод і почав прогріватися кабель, значить ми все зробили правильно. Відключаємо і приступаємо до заливки підлоги розчином. Чекаємо повного висихання і насолоджуємося теплом, який буде виходити від системи тепла підлога. Весь асортимент доступний в МАГАЗИНІ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *