Инфракрасный обогреватель керамический установлен

Інфрачервоний обігрівач керамічний встановлений

Інфрачервоний обігрівач – це обігрівачі, які випромінюють хвилі довгі, середні або короткі і працюють від електричної мережі. Довжина хвилі залежить від діапазону заданої температури.

Інфрачервоний обігрівач для створення тепла і затишку

Вже ні для кого не секрет і давно є докази того що інфрачервоне випромінювання абсолютно нешкідливо для людського організму за умови, що хвилі довгі. Короткі хвилі інфрачервоного випромінювання навпаки згубні для людини, так як вони можуть, при тривалому впливі завдати шкоди. Кожним обігрівачем, треба користуватися з розумом, обов’язково попередньо прочитавши інструкцію.

І при виборі інфрачервоного обігрівача, зокрема інфрачервона панель, як металева, так і керамічна, завжди важливо звертати увагу на даний показник. Незважаючи на те що інфрачервоний обігрівач на ринку з’явився порівняно недавно він став широко застосовуватися в житлових приміщеннях, оздоровчих установах, в промисловому виробництві. Інфрачервоні обігрівачі успішно застосовуються на вулиці для обігріву різних прибудов і конструкцій (дачні альтанки, балкони).

Принцип роботи та плюси інфрачервоного обігріву

Инфракрасный обогреватель

Дія інфрачервоного обігрівача або інфрачервоної панелі, полягає в тому, щоб перетворити інфрачервоне випромінювання в тепло за допомогою нагрівання навколишнього середовища. Ну а прогріті предмети, у свою чергу віддають і збережуть тепло краще, ніж повітря або тіло людини. Такий принцип інфрачервоного обігріву не тільки економічний у розрахунку електроенергії, а й сприятливий для самої людини. Бо немає цього пересушує ефекту повітря, як при опаленні звичайними системами.

Плюсів у інфрачервоних обігрівачів безліч. Перерахуємо деякі з них. Вони безшумні в роботі, є моделі, які мобільні в перенесенні та є можливість задати потрібну температуру. Такі обігрівачі прості в монтажі та безпечні у використанні. Їх навіть приховують під різними матеріалами під виглядом картини наприклад, що також зручно не порушити цілісність дизайну інтер’єру. Також інфрачервоні обігрівачі здатні максимально швидко прогріти приміщення, і має можливість, сфокусувати теплове випромінювання.

Великий асортимент і вибір інфрачервоних панелей, можна знайти в нашому МАГАЗИНІ. Так само, в продажу є конвектори гібридні, і інфрачервона плівка. Наші менеджери допоможуть вибрати та терморегулятор, якщо в панелі він відсутній.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *