Инфракрасная пленка

Інфрачервона плівка

Інфрачервона плівка на сьогодні зробила революцію у сфері автономного опалення. Через те, що поєднує в собі ідеальні якості для використання в нашому повсякденному житті.

Інфрачервона плівка. Інфрачервона тепла підлога

Тепла підлога на основі інфрачервоної плівки – це в першу чергу комфорт від одержуваного тепла, це ефективна робота на довгі роки. Висока економічність по енергоспоживанню, безпеку і низькі початкові витрати перед монтажем виводять інфрачервону плівку в перші ряди на ринку.

Інфрачервона плівка – це ультратонка термоплівка. Вона зроблена на основі новітніх технологій (нанотехнології). Дуже міцний полімерний пластик в який вбудовані нагрівальні йдуть між собою паралельно нагрівальні елементи. Вони складаються з карбону-графітного напівпровідника. Система тепла підлога на основі інфрачервоної плівки працює за принципом променистого обігріву і це на даний момент наступний крок у розвитку та еволюції в системі електрообігріву. Така підлога за численними показниками перевершує інші традиційні системи опалення на основі кабелю або води.

Переваги інфрачервоної плівки:

Инфракрасная плёнка

Інфрачервона плівка дійсно володіє безліччю позитивних якостей. Простота в монтажі. Мобільність і механічна гнучкість матеріалу. А також, ультра тонкість, дозволяє укласти плівку без цементної стяжки майже під будь-які покриття для підлоги. Має широке застосування і може використовуватися як в основному обігріві приміщень, так і в додатковому. Також локальний обігрів (обігрів дзеркал і т.д.). У інфрачервоній плівці немає інерції нагріву, що дозволяє виключити перегрів поверхні та не призводить до деформації накривають матеріалів.

За екологічними параметрами також ставимо плюсик, бо інфрачервоної плівки в основному відсутній електромагнітне поле, насичує навколишню атмосферу негативними іонами, при цьому не пересушує її. Ефективно бореться з поширенням цвілі, знищуючи запах і грибкові нальоти. Ну і звичайно ж значний фактор для придбання інфрачервоної плівки – це економія. Адже вона вже починається при покупці плівки, адже ви можете придбати саме ту кількість, яка безпосередньо потрібно Вам і не переплачувати за зайві метри. Економія електроспоживання, також виникне, якщо встановлений терморегулятор, який дозволяє знизити майже в половину витрати.

Інфрачервона плівка зовні виглядає дуже тендітною. Але створювалася вона з урахуванням усіляких навантажень на покриття для підлоги. І якщо все ж і відбудеться механічне пошкодження плівки, то вийде з ладу тільки пошкоджену ділянку і це завдяки своїм устроєм паралельного з’єднання. Весь асортимент у нас в МАГАЗИНІ.