греющий кабель в пол фото

Гріючий кабель для теплої підлоги

Кабельна система обігріву – сучасний варіант, що широко використовується в будівництві та переобладнанні різних будівель. Чим пояснюється така популярність? Оптимальний варіант – двожильний, екранізований, або ні. Саморегулюючий кабель виконує ці функції самостійно. Забезпечуючи оптимальний підігрів покрівлі, трубопроводів різного призначення, і, безпосередньо – самої підлоги.

Приміщення, де використовується кабель, комфортно для тривалого перебування і проживання людей, дозволяє втілити будь-яку, навіть саму сміливу дизайнерську задумку. Про особливості кабелю для підлоги, його видах і функціональних відмінностях розповідаємо нижче.

Гріючий кабель: види, особливості, переваги

фото кабеля для теплого пола

Для кожного виду кабелю характерно мати наступні елементи:

  • Жила зі сплаву, що володіє значним опором.
  • Оболонки жили з полімеру, що захищає її та має екран з алюмінію по всій поверхні.
  • Зовнішня оболонка з ПВХ.

Кабельних жил може бути кілька, а найдешевший варіант – одножильний кабель, який випромінює, як і будь-який електричний прилад ЕМІ. Оптимальний варіант – двожильний, екранізований, або ні.

Всі кабелі поділяються на саморегульовані та резистивні. У кожного кабелю свої призначення, з цього питання краще звернутися до фахівця. Навіть якщо виникла поломка на невеликій ділянці – заміна та ремонт можливий з будь-яким кабелем.

Саморегулюючий кабель як і резистивний кабель – надійний і зручний в експлуатації.

Чому більшість людей вважає за краще кабельний обігрів? Назвемо декілька головних причин:

  • Якщо монтаж виконаний правильно – пристрій надійно.
  • Завдяки теплому кабелю можна обігрівати будь-яке приміщення, і не тільки підлогу, а й покрівлю.
  • Подібний обігрів не шкодить людському здоров’ю і не погіршує екологічну ситуацію.
  • Легко встановлюється в будь-якому приміщенні.

Як правильно монтувати та експлуатувати гріючий кабель?

Перше, на що слід звернути увагу – рекомендації виробника. Саме керуючись ними, слід експлуатувати будь-який пристрій. Якщо ви не фахівець-електрик – самостійно підключення краще не виконувати. Не виключені неприємні наслідки – від побутового травматизму до виходу кабелю з ладу і загоряння проводки.

фото монтаж греющего кабеля

На кожен метр квадратний повинна строго дотримуватися необхідна потужність. Укладання слід проводити акуратно, щоб не пошкодити кабель. Для резистивного необхідне підключення терморегулятора, завдання якого – автоматично включати та вимикати систему. Саморегулюючий кабель виконує ці функції самостійно.

При монтажі обов’язково повинно здійснюватися заземлення нагріває елемента відповідно до діючих вимог. Ні в якому разі не вмикайте кабель в бухті та не займайтеся його укладанням при температурі, нижчій за -5 °C. До речі, якщо монтаж здійснюється при низьких температурах – надати пристрою необхідну гнучкість можна, якщо ненадовго під’єднати до мережі розмотаний провід.

Сподіваємося, з нашої статті ви дізналися більше про нагрівальних кабелях для теплої підлоги. Якщо вона була цікавою і корисною, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: раптом вони планують монтаж системи обігріву. Бажаємо успіхів!