Електроопалення

Електроопалення

Ну ось і знову ми відчуваємо наближення холодної пори в нашому регіоні. Знову починаємо замислюватися про те, як максимально ефективно зігріти себе і своїх близьких, при цьому заощадити якомога більше бюджету. Тим більше що екстремальне зростання цін на природний газ в Україні змушує про це думати впритул. Все більше населення відчуває на собі удар з приходом опалювального сезону.

Електроопалення. Чому все більше людей ЗА

Які є варіанти опалення

Розгляньмо декілька варіантів і постараємося визначитися для себе, який з них найзручніший. Яка з систем опалення допоможуть Вам розв’язати питання тепла максимально вигідно для Вашого гаманця.

Почнемо з лідера по економності та ефективності у сфері електроопалення – Кабельний електрообігрів.

Електричний обігрів кабелями, дійсно знайшов визнання в системі електроопалення. Можливість вирішення різних завдань, які раніше вирішити було неможливо. Його ККД становить 100%, що набагато вище, ніж у конкурентів. Все це і багато іншого виводить цю систему на лідируючі позиції. Хто б що не говорив, а факти говорять про те, що все більше людей схиляються до цього вибору.

Один з альтернативних варіантів електроопалення – це установка електричного котла. Він має низку переваг, у тому числі: він легкий в монтажі; ККД становить понад 95 відсотків. Однак, подальше використання показує, що його експлуатація призводить до значних витрат з оплати за електроенергію.

Газовий котел на сьогодні є лідером за всіма параметрами витрат.

Його вже можна віднести до найдорожчого способу для отримання тепла в приміщеннях. Починаючи від обладнання та інших деталей пов’язані з установкою даної системи опалення виллється Вам в гарну копієчку. Не кажучи про витрачений час на проєкти, дозволи, інстанції та ін. При цьому опалювати такою дорогою сировиною великі приміщення обійдеться ще дорожче. ККД в цій системі не стабільно, оскільки на нього впливає якість сировини.

Твердопаливні котли

Можна замінити сировину для опалення та перейти на твердопаливний котел. Цей вид опалення для тих, хто любить домашню роботу. Можна автоматизувати процес, але це призведе до додаткових витрат і буде дорогувато. Тому економний цей котел виявиться для тих, хто щоранку згоден прокидатися та опалювати приміщення. Також ККД в цій системі залежить від якості згоряємої сировини (дрова, вугілля, брикети).

Підсумок:

З усіх представлених вище варіантів, формується 2 висновки: Або дорого, або вручну. І тільки Електроопалення дозволяє отримати тепло за відносно невеликі гроші.