Главная: Статті

Как сэкономить при устройстве молниезащиты коттеджа?

Як заощадити при влаштуванні блискавкозахисту котеджу?

Не варто недооцінювати силу природи, адже вона досить часто демонструє свою силу, яка проявляється ураганами, землетрусами і сильними блискавками. Причому, з наукової точки зору кожне явище природи піддається поясненню і блискавка виникає внаслідок великої різниці електричних потенціалів між хмарами і поверхнею землі. Так як земля служить позитивно зарядженим плюсом, то вона не просто притягує блискавку, а й є її останньою крапкою. Але під час руху блискавка шукає найбільш короткий шлях, тому з легкістю може проходити через будинки, дерева і т.д. До слова важливо пам’ятати, що дія блискавки руйнівно, адже вона складається з потужного токового заряду, тому під її впливом все буде руйнуватися і горіти.

Читати далі

Молниезащита

Нормативи і стандарти в області захисту від блискавок

Під час загальної електрифікації та індустріалізація необхідність облаштування житлових і комерційних, а також промислових об’єктів виникла особливо гостро. Зараз це питання особливо актуальне, бо постійно впроваджуються нові технології та ризики від ударів блискавок зростають у декілька разів. До слова, на нашій планеті за статистикою щодня відбувається близько 45 тисяч гроз. Відповідно, кожен злива, що супроводжується ударами блискавок може призвести до незворотних наслідків, а саме виходу з ладу електроприладів, пошкодження споруд, пожеж та інших лих. Все це тягне за собою і чималі фінансові витрати, які можуть очікувати власників будівель, адже суми від наслідків блискавок можуть бути занадто високими. Не кажучи вже про небезпеку для самих людей, адже удар блискавки може привести до загибелі людини.

Читати далі

Поведение во время грозы

Правила поведінки під час грози

Щорічно блискавки завдають руйнівний удар не тільки будинкам і багатьом іншим спорудам, а й цілим господарствам. До слова, сезон природного явища починається з квітня і закінчується приблизно в середині жовтня, відповідно важливо розуміти та забезпечити захист свого будинку і життя, щоб не потрапити під вплив руйнівного розряду блискавки.

Науковою мовою, блискавка – це канал, який не дивлячись на те, що в діаметрі складається всього лише з декількох сантиметрів, все ж за кількістю світла в ньому аналогічний ефекту палаючих одночасно лампочок в 100 Вт. При цьому існує кілька видів блискавок, де висхідна рухається від землі до хмари, а спадна навпаки – від хмари до грунту.

Читати далі