[ig_row width=”boxed” r_class=”none” t_class=”none” background=”none” solid_color_value=”#FFFFFF” solid_color_color=”#ffffff” gradient_color=”0% #FFFFFF,100% #000000″ gradient_direction=”vertical” repeat=”full” stretch=”none” position=”center center” paralax=”no” relative=”no” video_b=”no” v_mp4 border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”30″ div_padding_bottom=”30″ div_padding_right=”30″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span12″][ig_divider divider_margin_top=”0″ div_border_width=”2″ div_border_style=”solid” div_border_color=”#E0DEDE” ][/ig_divider][ig_heading el_title=”ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПО ТЕМІ ТЕПЛА ПІДЛОГА” tag=”h1″ text_align=”center” font=”custom” font_face_type=”google fonts” font_face_value=”Arimo” font_size_value_=”30″ font_style=”bold” color=”#000000″ border_bottom_width_value_=”2″ border_bottom_style=”solid” border_bottom_color=”#dedede” padding_bottom_value_=”2″ disabled_el=”no” ]ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПО ТЕМІ ТЕПЛА ПІДЛОГА[/ig_heading][ig_divider divider_margin_top=”30″ div_border_width=”0″ div_border_style=”solid” div_border_color=”#E0DEDE” ][/ig_divider][/ig_column][/ig_row][ig_row width=”boxed” r_class=”none” t_class=”none” background=”none” solid_color_value=”#FFFFFF” solid_color_color=”#ffffff” gradient_color=”0% #FFFFFF,100% #000000″ gradient_direction=”vertical” repeat=”full” stretch=”none” position=”center center” paralax=”no” relative=”no” video_b=”no” v_mp4 border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”30″ div_padding_bottom=”30″ div_padding_right=”30″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span12″][ig_text el_title=”FAQ” enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

В які приміщення можна встановлювати кабельну систему обігріву підлоги?

Житлові кімнати, передпокої, їдальні, ванні кімнати, душові, басейни, підсобні приміщення, зимові сади, гаражі, тераси, мансарди.

В якому випадку кабельна система обігріву підлоги може вийти з ладу?

У разі механічного пошкодження нагрівального кабелю і не дотриманні основних заходів щодо експлуатації системи.

Види покриття, що застосовуються в системі кабельного обігріву підлоги?

Можливе використання кабельної системи обігріву під лінолеумними, ламінатними, ковроліновими та керамічними покриттями за умови, що товщина покриття не більше 10 мм. Необхідно знати технічні характеристики покриттів, допустимі температури та відносну вологість в приміщенні, прийнятні для даних покриттів.

З чого виготовляють стяжку для “теплої підлоги”?

Стяжку (шар бетону) зазвичай виготовляють з цементно-піщаної суміші. Час витримки її 28 днів. Так само можна використовувати наливні підлоги, які мають мале лінійне розширення при нагріванні або додавати до цементно-піщаної суміші спеціальні пластифікуючі добавки для Теплої підлоги з часом витримки 14 днів до моменту включення системи.

Какие преимущества имеют кабельные системы обогрева перед водяным подогревом пола?

1. электронные термостаты, установленные в комнатах, управляют нагревом кабеля в соответствии с заданной температурой пола и воздуха, автоматически поддерживая ее с точностью до 0,4 °С, программируемые термостаты могут поддерживать заданный Вами температурный режим в помещении в соответствии с программой на неделю;
2. стоимость кабельной системы значительно ниже, ее установка требует гораздо меньших затрат труда и времени;
3. нет необходимости в обслуживании системы на протяжении всего срока эксплуатации, например, для отопления с использованием радиаторов и труб в полу для коттеджей необходимо будет использовать незамерзающую жидкость, а не воду, иначе зимой может произойти замерзание системы (при длительном отсутствии хозяев) и пол будет поврежден при расширении воды;
4. необходимость проведения под полом во всей квартире подводку горячей воды сопряжена с дополнительными затратами при строительстве и уменьшении высоты помещения на 7 см, что увеличивает нагрузку на межэтажные перекрытия. А в случае электрических полов на 3-4 см.
5. в случае удаленности помещения от стояка с горячей водой затраты на прокладку коммуникаций и дополнительных насосов (нагнетателей давления) будет существенно выше, чем при установке электрического пола, для которого достаточно только 220 Вольт. Нет необходимости специально подводить электричество от щитка, так как мощность системы в, среднем, 120 Ватт/кв.м.

Наскільки ефективна кабельна система обігріву підлоги?

Якщо у квартирі встановлена ​​потужність теплої підлоги буде дорівнює 150-180 Вт на 1 кв.м загальної площі приміщення, то додаткових обігрівачів взимку не знадобиться, навіть, якщо труби центрального опалення будуть погано гріти.

Наскільки небезпечні кабельні системи обігріву для здоров’я людини?

Кабельні системи обігріву безпечні та “наносять” шкоду здоров’ю менше, ніж прихована в стіни та підлогу будинку електропроводка. Система забезпечує м’яке і рівне тепло, не створює протягів, зберігає природну вологість повітря, автоматично підтримує комфортну температуру в кожному приміщенні окремо. Відхилення від природного електромагнітного фону Землі, пов’язані із застосуванням “теплих підлог” в кілька десятків разів нижче гранично допустимих рівнів випромінювань всіх нормативів.

Скільки кабельна система обігріву споживає електроенергії?

Споживання системою електроенергії напряму залежить від режиму використання, від теплоізоляції перекриття та приміщення, від заданої температури, яку кабельна система обігріву повинна підтримувати в даному приміщенні. Для внутрішнього приміщення при наявності теплоізоляції при комфортному підігріві споживання електроенергії буде відповідати 10-30% від номінальної потужності кабелю.

Термін служби кабельної системи обігріву підлоги?

Термін служби кабельної системи обігріву підлоги дорівнює терміну служби будівлі, де розташовується обігрівається. Орієнтовний термін 70 років.

Чи допускається використання кабельних систем без терморегулятора?

Теоретично – так. Але в цьому випадку Вам доведеться взяти на себе функції терморегулятора і вручну вмикати або вимикати систему “тепла підлога” по досягненні найбільш комфортної для Вас температури. Не рекомендується використання системи без термостата так само і з міркувань економії електроенергії.

Чи може кабельна система обігріву підлоги служити єдиним джерелом тепла і повністю опалювати всю квартиру, будинок, котедж?

Вбудована електрична система опалення може служити основною системою опалення Вашого будинку. Обігрів підлоги (приміщення), підтримка заданої температури та створення комфортних умов є її основним завданням.

Чи можливо встановити систему обігріву підлоги самостійно без участі фахівців?

Можна, можливо. Але необхідно знати, що монтаж системи впливає на її працездатність, при всій простоті на цьому етапі. Тому слід доручати цю роботу професіоналам.

Чи можна використовувати кабельну систему обігріву підлоги у вологих приміщеннях?

Можна, можливо. Це визначається наявністю у кабелю екрану (контур заземлення) і відсутністю з’єднувальних муфт у кабельної системи Nexans.

Чи можна використовувати один терморегулятор для управління двома і більше кабельними системами обігріву підлоги в різних приміщеннях?

Використовувати один термостат для декількох приміщень не рекомендується, тому що тепловтрати в різних приміщеннях різні, а температурний датчик терморегулятора (вбудований або переносний) може перебувати тільки в одному з приміщень. Наприклад, системи обігріву встановлені на кухні та у ванній. Кабелі підключені паралельно до одного термостата, датчик якого розміщений на кухні. Терморегулятор підтримує задану температуру з урахуванням всіх надходжень тепла від сонячного світла, електроприладів, системи гарячого водопостачання та тепла, що виділяється людьми. Температурний режим сприятливий для кухні, в такому випадку може виявитися для ванної просто холодним, або навпаки. Винятком можуть бути, наприклад, холодильні камери, в яких потрібно підтримувати один і той же температурний режим.

Чому тепло, яке йде від підлоги краще, ніж традиційне від радіатора?

У приміщенні з кабельними системами опалення досягається рівномірний розподіл тепла незалежно від висоти, чим забезпечується найбільший комфорт в опалювальному приміщенні, на практиці реалізується народна мудрість “тримай ноги в теплі, а голову – в холоді”, відсутні сильні висхідні (конвективні) потоки повітря постійно перемішують пил, що значно покращує гігієнічні характеристики приміщення; повністю відсутні витрати на технічне обслуговування системи опалення – принцип “включив-забув”, повна автоматизація регулювання температури в кожному приміщенні в будь-який час доби; надійність системи опалення, термін служби зіставимо з терміном служби будівлі (споруди).

Що таке “комфортний” стан підлоги і як воно підтримується?

Стопа людини відчуває комфорт при температурі статі +21 °С. Міжнародні стандарти вказують що найбільш комфортна температура підлоги знаходиться в межах +19 … +26 °С. Більш висока або нижча температура вважаються дискомфортними.

Що таке тепловий розрахунок?

Рівень теплового комфорту в кожному приміщенні визначається правильністю розрахунку тепловтрат (цей параметр розраховується на стадії проєктування) та апаратурою управління системи (термостати, таймери).

Як з’єднуються нагрівальні кабелі між собою?

Якщо обігрівається площа велика і на ній потрібно укладати дві та більше кабельні системи обігріву, то бажано (але не обов’язково) підібрати однакові по потужності марки нагрівального кабелю. З’єднання між ними – паралельне. Розкладку всіх систем бажано починати з однієї точки.

Як працює кабельна система обігріву “тепла підлога”?

Принцип роботи електричного “теплої підлоги” заснований на автоматичній підтримці терморегулятором заданої температури в приміщенні. Джерелом тепла в системі є покладений на підлогу і залитий цементно-піщаним розчином нагрівальний кабель, який перетворює підлогу на велику робочу панель, рівномірно розподіляючи тепло. Бетонна стяжка акумулює і передає тепло від кабелю в приміщення.

Як створюється і підтримується заданий температурний режим?

Звичні системи обігріву це зазвичай поверхню обмеженій площі, що створює потік гарячого повітря, який підійматися до стелі, а там остигає, а потім охолодженим опускається вниз. Приміщення обігрівається не рівномірно, а також виникають конвекційні потоки – причина протягів, що викликають простудні захворювання та алергічні явища. У випадку з кабельною обігрівальною системою відсутня різниця температур між рівнями голови та ніг. Температура підлоги перевищує температуру повітря всього на 2-3 ° С, створюючи оптимальний для людини тепловий режим. Можливість перегріву виключається, тому повітря завжди залишається свіжим, з природною вологістю. Кабельна огрівальна система управляється спеціально розробленими для цієї мети електронними терморегуляторами, які оснащені різними типами датчиків температури, які та підтримують заданий температурний режим.

Які переваги мають кабельні системи обігріву підлоги перед іншими системами опалення?

1. обладнання не займає корисної площі підлоги в приміщеннях;
2. в приміщенні з кабельними системами опалення досягається рівномірний розподіл тепла незалежно від висоти, чим забезпечується найбільший комфорт в опалювальному приміщенні, на практиці реалізується народна мудрість “тримай ноги в теплі, а голову – в холоді”;
3. відсутні сильні висхідні (конвективні) потоки повітря постійно перемішують пил, що значно покращує гігієнічні характеристики приміщення;
4. правильно змонтована система в середньому на 25% менше витрачає тепла, ніж традиційні (конвекційні) системи;
5. при транспортуванні теплової енергії втрати можуть становити 30-40%, в той час як втрати електроенергії не перевищують 1%;
6. повністю відсутні витрати на технічне обслуговування системи опалення – принцип “включив-забув”;
7. повна автоматизація регулювання температури в кожному приміщенні в будь-який час доби;
8. неперевершена надійність системи опалення, термін служби зіставимо з терміном служби будівлі (споруди).

Які переваги мають терморегулятори з процесором (програмовані) перед терморегуляторами без процесора (непрограмовані)?

Терморегулятори (термостати) призначені для керування тепловими процесами різних областях діяльності. Основна перевага програмованих терморегуляторів – це можливість задати температуру на довгий термін (тиждень). Система буде автоматично знижувати температуру на 5 ° С вночі або знижувати її до мінімуму в денні години по буднях, коли господарі на роботі, досягаючи заданої температури безпосередньо до його приходу. Це дозволяє істотно зменшити витрату електроенергії.

Які фактори роблять сильний вплив на температуру нагрівання підлоги?

1. погана теплоізоляція приміщення і протяги, навіть мінімальні вони сильно знижують температуру підлоги, особливо взимку;
2. знижений (підвищений) напруга в мережі;
3. загальна товщина стяжки;
4. відстань між витками кабелю.

Які ще існують кабельні обігрівальні системи і де їх застосовують?

1. системи “дах без бурульок”;
2. системи “зледеніння сходів і сходинок”;
3. системи “запобігання замерзання трубопроводів”.

Яка температура може бути на поверхні підлоги або всередині опалювального приміщення?

Комфортною температурою на поверхні підлоги є температура, що перевищує кімнатну температуру повітря на 2-3 градуси.

Який пристрій системи обігріву “тепла підлога”?

Система складається з нагрівального кабелю, укладеного в бетонну стяжку підлоги та електричного термостата, що підключає кабель до живильної електромережі відповідно до заданої програми роботи, підтримуючи тим самим необхідний температурний режим в приміщенні, а так само монтажні напрямні. Ця конструкція називається низькотемпературна опалювальна панель.

[/ig_text][/ig_column][/ig_row][ig_row width=”boxed” r_class=”none” t_class=”none” background=”none” relative=”no” video_b=”no” border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”30″ div_padding_right=”30″ div_padding_bottom=”0″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span12″][ig_divider divider_margin_top=”30″ divider_margin_bottom=”0″ div_border_width=”2″ div_border_style=”solid” div_border_color=”#dedede” ][/ig_divider][ig_heading el_title=”ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК” tag=”h2″ text_align=”center” font=”custom” font_face_type=”google fonts” font_face_value=”Arimo” font_size_value_=”30″ font_style=”normal” color=”#000000″ border_bottom_width_value_=”2″ border_bottom_style=”solid” border_bottom_color=”#dedede” padding_bottom_value_=”2″ disabled_el=”no” ]ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК[/ig_heading][ig_divider divider_margin_top=”30″ div_border_width=”0″ div_border_style=”solid” div_border_color=”#E0DEDE” ][/ig_divider][ig_text enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

Якщо ви не знайшли відповідь, не впадайте у відчай

Надсилайте ваші питання нам і ми вам обов’язково відповімо

[/ig_text][/ig_column][/ig_row][ig_row width=”full” r_class=”none” t_class=”none” background=”solid” solid_color_value=”#ffffff” solid_color_color=”#ffffff” relative=”no” video_b=”no” border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”50″ div_padding_right=”30″ div_padding_bottom=”50″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span3″][/ig_column][ig_column span=”span7″][ig_text el_title=”FORM” enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

[/ig_text][/ig_column][ig_column span=”span2″][/ig_column][/ig_row]