СНІГОТАНЕННЯ, ОБІГРІВ СХОДИНОК І ДОРІГ

Обігрів сходинок і доріг

Обігрів сходинок і доріг – це захист від криги тротуарів, а власне сніготанення під’їзних шляхів, відкритих майданчиків та ін. Забезпечення безпеки для пішоходів і водіїв у зимовий період – основна мета систем для танення снігу і льоду! Системи для танення снігу і льоду повністю автоматичні. Вони визначають необхідність танення снігу на ділянках, включають і вимикають обігрів. Таким чином, всі “проблемні ділянки” цілодобово залишаються вільними від льоду і снігу, без використання лопат, скребків і посипання сіллю. З системою антиобледеніння захист від криги доріг, тротуарів, сходинок і інших місць забезпечується максимально просто. Автостоянки та дороги, тротуари та зовнішні сходи, навантажувальні рампи та мости – найбільш поширені місця установок систем танення снігу і льоду на ґрунті.

Якщо ви вирішили встановити систему сніготанення

у період будівництва або ремонту, то це буде найбільш вигідним з витратної сторони питання. Покриття при цьому може бути абсолютно будь-яким. Компанія «Стройіндустрія Дніпро» експерт в кабельних системах сніготанення, що підтверджують відгуки про компанію та багаторічний досвід виконання профільних робіт. Ефект від роботи систем сніготанення може бути тільки при правильному розрахунку обладнання і правильному монтажі його, інакше ефект може виявитися протилежним на всі 180 градусів. Наша компанія гарантує вам професійний розрахунок і проєктування систем обігріву ступенів і доріг, а також установку обладнання і надання гарантії на виконані роботи в 3 роки. Гарантія на обладнання згідно з гарантією виробників – до 25 років.

Обігрів сходинок і доріг

СИСТЕМИ ОБІГРІВУ НА ОСНОВІ НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ

Швидко та ефективно
звільняють від снігу і льоду дороги, сходи та інші відкриті площі, де це необхідно
Дбають про здоров'я
зводячи до мінімуму ймовірність отримання травм при падінні на слизьких тротуарах
Продовжують термін служби
дорожнього покриття, захищаючи його від руйнівних дій снігу, льоду, лопат

СИСТЕМИ ОБІГРІВУ НА ОСНОВІ НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ

Image

Приватне будівництво

для захисту від льоду ступенів, доріжок, під’їзних шляхів будинків і котеджів, а так само для безпеки пересування по ньому, обігрів сходинок і доріг
Image

Цивільне будівництво

для захисту від льоду і снігу в’їздів у паркінги, тротуарів, сходинок Житлових Комплексів і їх інфраструктури
Image

Комерційне будівництво

для захисту від снігу та льоду ступенів, під’їзних шляхів, в’їздів в паркінги ТЦ і ін. нерухомості
Image

У промисловості

для захисту від снігу та льоду розвантажувально-навантажувальних рамп складів, що забезпечить постійну працездатність підприємства в будь-яку погоду

СХЕМА ЗАХИСТУ ДОРОЖНІХ ПОКРИТТІВ ВІД ОБМЕРЗАННЯ

Image
  1. Датчик температури повітря
  2. Датчик температури та вологості
  3. Метеостанція управління
  4. Нагрівальний кабель

СНІГОТАНЕННЯ ВІДКРИТИХ ПЛОЩ

Головне призначення системи сніготанення відкритих площ полягає в забезпеченні безпечного пересування пішоходів і транспортних засобів в зимовий період і в міжсезоння шляхом танення снігу і льоду!

Система сніготанення може використовуватися для захисту від криги сходинок, доріг, паркінгів і укладатися під будь-яку поверхню – асфальт, бетон, плитка.

Система також може працювати в ручному та автоматичному режимах. Особлива енергоефективність досягається при використанні автоматичного режиму. Система контролю визначає необхідність танення снігу на ділянках, вмикає і вимикає обігрів. Завдяки цим технологіям усі “проблемні ділянки” цілодобово залишаються вільними від льоду і снігу, без використання лопат, скребків і посипання сіллю. З системою сніготанення на основі нагрівальних кабелів захист від криги доріг, тротуарів, сходинок і інших місць забезпечується максимально просто.

Система сніготанення (антизледеніння) складається з нагрівального кабелю, шафи управління і монтажного приладдя.

До складу шафи входить автомати захисту, терморегулятор.

Рекомендована встановлена ​​потужність:

  • Для відкритих майданчиків – 280 Вт/м2
  • Для відкритих сходових маршів, пандусів, в’їздів на мости – 320 – 380 Вт/м2

Монтаж систем сніготанення здійснюється по всій країні. 

Телефонуйте дізнавайтеся, замовляйте.

Ціна: від 500 грн.

Image

ПОСЛУГИ ПРОЄКТУВАННЯ ТА МОНТАЖУ

Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання всіх технічних робіт в зазначені терміни, а також персональний підхід до кожного клієнт

ВИБЕРІТЬ НЕОБХІДНЕ ВАМ ОБЛАДНАННЯ