ОБІГРІВ БАНКОМАТІВ (АТМ) ТА ІНШОГО АПАРАТНОГО ОБЛАДНАННЯ

Компанія «Стройіндустрія Дніпро» з 2008 року активно працює у питанні обігріву банкоматів (АТМ) для банків України. За минулий час обігріто більше ніж 3150 банкоматів різних моделей практично для всіх банків, за винятком «Приватбанк».

Нашими інженерами розроблена система підтримки постійної температури повітря всередині банкомату. Дана система дозволяє обладнанню банкомату функціонувати при негативних температурах навколишнього середовища. Система є випробувана та доопрацьована за підсумками десяти років використання і Вам пропонується не сирий продукт, а технологічно обґрунтована та ефективна конструкція.

Дана система обігріву є низькотемпературним нагрівальним приладом, тому на її поверхні температура не підвищується більш як 65 градусів. Матеріал, з якого виготовлений нагрівальний елемент, не підтримує горіння, тобто є абсолютно пожежобезпечним.

Відсутній примусовий обдув, пил не ганяється по банкомату, а тепло безшумно, рівномірно поширюється по всьому обігріваємому пристрою, що гарантує безвідмовну роботу банкомату в найхолоднішу пору.

Банкомат з системою обігріву від «Стройіндустрія Дніпро» – це банкомат (АТМ), якому не страшні холоди і морози, який є всепогодним АТМ і робить банк конкурентоспроможним на ринку банківських послуг, адже клієнт отримує сервіс в будь-який час і в будь-яку погоду. Цей клієнт, який залишиться з вами назавжди!

Обігрів банкоматів (АТМ) та іншого апаратного обладнання

ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ

поставка систем кабельного обігріву банкоматів з установкою «під ключ»
поставка обладнання систем кабельного обігріву банкоматів по всій Україні
бслуговування післягарантійних систем обігріву власного виготовлення
обслуговування післягарантійних систем обігріву виготовлення інших постачальників
розробка і виготовлення індивідуальних систем обігріву, апаратура будь-якої складності
технічні консультації і розробка проектів з обігріву апаратури

СИСТЕМИ ОБІГРІВУ БАНКОМАТІВ ВІД «СТРОІНДУСТРІЯ ДНІПРО»

  1. Утеплювач (екструдований полістирол товщиною 6 мм)
  2. Нагрівальний кабель
  3. Терморегулятор і термодатчик

Монтаж обладнання:

Утеплювач клеїться на всі бічні та нижню стінки сейфа банкомату і призначений для запобігання теплових втрат. 

Нагрівальний кабель монтується в сейфі банкомату і призначений для нагріву повітря всередині сейфа банкомату. 

Терморегулятор призначений для установки значення температури повітря усередині сейфа банкомату і монтується або в інженерній частині, або в сейфі банкомату. При досягненні заданої температури він відключає харчування нагрівального кабелю.

Термодатчик розташовується в нижній частині сейфа банкомату і призначений для вимірювання температури повітря в сейфі, з подальшою передачею цих даних на терморегулятор. 

На регуляторі встановлюється температура спрацьовування на позначці 20 °С. Коли температура повітря всередині сейфа банкомату опуститься нижче 20 °С, система обігріву включиться і буде підтримувати цю температуру в холодний період часу.

Image
Image

ПОСЛУГИ ПРОЄКТУВАННЯ ТА МОНТАЖУ

Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання всіх технічних робіт в зазначені терміни, а також персональний підхід до кожного клієнт

ОСНОВНІ МОДЕЛІ ОБІГРІВАЄМИХ БАНКОМАТІВ

Image
Image
Image
Image

НАШИМИ ПОСЛУГАМИ З ОБІГРІВУ АТМ СКОРИСТАЛИСЯ