Головна: Новини

Нова паркова зона «Зелений Гай» з електрообігрівом

Електрообігрів ступенів і зони руху для інвалідів, мам з колясками та ін.

Электрообогрев ступеней и зоны движения для инвалидов, мам с колясками и др.,

Дуже хороша новина для жителів м Дніпро: Вперше в місті відкриється нова паркова зона «Зелений Гай» в якій буде реалізований електрообігрів ступенів і зони руху для інвалідів, мам з колясками та ін. Дана система дозволить безпечно пересуватися громадянам по території парку під час ожеледиці, дозволить інвалідам відвідувати паркову зону в будь-яку погоду, не боячись отримати травми через лід і сніг. Нарешті то влада міста починають використовувати технології, якими весь світ користується вже десятиліттями, зменшуючи травматизм і каліцтва громадян від падіння під час складних погодних умов, якими в достатку обдарований наш регіон. І це тільки початок (ми сподіваємося на це), в даному парку буде три таких зони, де електрообігрів складних ділянок спуску і підйому буде забезпечувати безпеку відвідувачів під час ожеледиці. У погоди немає поганої погоди – так співається у відомій пісні, ми сподіваємося, що тепер і в Дніпрі не буде поганої погоди та ми громадяни великого міста зможемо в будь-яку, навіть найхолоднішу або мокру погоду прийти в новий парк в центрі міста і нам ні що не завадить це зробити, адже у природи будь-яка погода – благодать.

Обігрів проведений нагрівальний кабель Нексанс.

Засідання ради фахівців з електротехнічного устаткування

Підприємство ТОВ Стройіндустрія Дніпро взяло участь в 32-му засіданні ради фахівців з електротехнічного устаткування.

В період з 19.06.2018р. по 21.06.2018р для технічних фахівців в атомній енергетиці України.

На майданчику ВП «Южно-Українська АЕС» і виступило з доповіддю на тему: “Висвітлення – LED товари для використання в промислових умовах”.

Серед представників АЕС країни викликав непідробний інтерес доповідь фахівців компанії «Будіндустрія Дніпро», що стосувалося новітніх технологій в освітленні промислових об’єктів.

Дискусія торкнулася нашого основного профілю компанії – електрообігрів в промислових умовах і захист від блискавки промислових об’єктів. В дискусії обговорювалися та об’єкти атомної енергетики.

Дискусії тривали та під час перерви за чашкою кави. Ми обзавелися новими контактами. Будемо сподіватися і новими клієнтами з атомної енергетики.

Окрема подяка начальнику ВП компанії Шепко А.Ю. за доповідь, який не залишив байдужими потенційних клієнтів нашої компанії. Більш детально можемо відповісти на всі питання по контактах. Також є продукція в  МАГАЗИНІ.

«Українці Разом!» Всеукраїнське об’єднання учасників АТО

Тут діють знижки по соціальній карті для учасників АТО. Українці Разом!

Украинцы-Разом

Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний захист учасників АТО і їх сім’ям.

У своїх рядах ми об’єднуємо понад 10 тис. Учасників і маємо свої філії у всіх областях України. “Українці Разом!” – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим і змінити долю України на краще.

«Українці Разом!» – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено для допомоги бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

«Українці Разом!» – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено для допомоги бійцям, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний захист учасникам АТО та їх сім’ям.

У своїх лавах ми об’єднуємо більше 100 тис. учасників та маємо свої філії в усіх областях України. “Українці Разом!” – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим та змінити долю України на краще.

Контакти керівників обласних, районних і міських осередків ВОУ АТО “УКРАЇНЦІ РАЗОМ”.