КАБЕЛЬНИЙ ЕЛЕКТРООБІГІВ

Сайт нашої компанії «Стройіндустрія Дніпро» hcsystems.com.ua і позначає heating cable systems – Кабельні системи електрообігріву

Завдяки успішному використанню даних систем у своїй професійній діяльності з 2007 року, компанія не стала лідером відросли кабельного електрообігріву, але успішної, шанованою і відомою серед рідних і близьких – ТАК. Поняття Кабельний електричний обігрів дуже широке і містить серйозні рішення для різних галузей в господарській діяльності людини – від промисловості та бізнес-діяльності до приватного будівництва і ремонтних робіт.

Кабельний електрообігрів
Кабельний електрообігрів

Було винайдено нагрівальний кабель, який є основою будь-якої кабельної системи електрообігріву, у 1926 році норвезькою компанією Nexans, яка і по сьогодні, є не лідером, а основоположною компанією розробником технологій кабельного обігріву, дослідником і виробником.

Технології Nexans використовують інші виробники кабельних систем обігріву та успішно. Тому, що досвід, власні дослідницькі інститути та лабораторії дозволяють розробляти та впроваджувати рішення роблять продукт на виході досконалим і не досяжним для конкурентів. Приєднуйтесь і ви на краще на сьогодні продукту від Nexans й на краще партнеру «Стройіндустрія Дніпро»

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ ОБІГРІВУ

Кабельний електрообігрів

«Тепла підлога» Економне електроопалення

Система електричного опалення житлових і офісних, складських, виробничих і будь-яких інших приміщень на основі нагрівального кабелю. Теплі підлоги можуть забезпечувати, як повне опалення, так і додаткове спільно з іншими видами обігріву.

Кабельний електрообігрів

Системи антиобледеніння покрівлі

Служать для захисту від дій руйнівної сили снігу і льоду на елементи конструкції покрівлі, покрівельні матеріали, водостічні жолоби і труби, фасади будівель, запобігають відрив крижаних брил з дахів - забезпечують збереження здоров'я та матеріальних цінностей.

Кабельний електрообігрів

Системи сніготанення доріг, сходинок, під'їзних шляхів

Зберігають поверхню доріг, тротуарів, сходинок, пандусів, автостоянок вільної від льоду і снігу, тим самим забезпечують безпечне пересування людей і транспорту, а так само продовжують термін служби дорожнього покриття.

Кабельний електрообігрів

Обігрів, розігрів труб, ємностей

Забезпечують захист трубопроводів і ємностей від замерзання і руйнування. Підвищують прохідність трубопроводів і ємностей і підтримують необхідну температуру в них.

Кабельний електрообігрів

Обігрів банкоматів та ін. апаратури

Системи кабельного обігріву дозволяють банкоматам та ін. апаратурі безперебійно працювати при будь-якій температурі навколишнього середовища.

Кабельний електрообігрів

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Від кращого Корейського виробника - розробника, ставить собі за мету забезпечити українських споживачів якісним і високотехнологічним обладнанням за доступною ціною

КАБЕЛЬНИЙ ЕЛЕКТРООБІГРІВ ВІД СТРОЙІНДУСТРІЯ ДНІПРО

Повний комплекс послуг
Ми надаємо готове технічне рішення від розрахунку, проєктування, постачання обладнання до установки
Широкий спектр послуг
Постачання обладнання, виконання монтажних робіт, виконання технічного нагляду, шеф монтажні роботи
Оптимальне цінове рішення
Надання необхідної в конкретному випадку обладнання за цінами офіційного постачальника, імпортера
Висока якість обладнання
Ми пропонуємо клієнтам тільки перевірене часом обладнання
Індивідуальний підхід
У нас є всі можливості для вирішення від простих стандартних завдань за мінімальними цінами, до складних нестандартних, індивідуальних
Офіційна гарантія
Ми надаємо і підтримуємо гарантію заводів виробників по всій нашій країні
Відповідальний партнер
Надаємо весь комплекс послуг всім хто використовує у своїй роботі кабельні системи обігріву
Світові технології для Українців
Використовуємо новітні розробки, технології та обладнання

ВИБЕРІТЬ НЕОБХІДНЕ ВАМ ОБЛАДНАННЯ