ІНФРАЧЕРВОНИЙ ОБІГРІВ

використовуємо інфрачервоні та гідродинамічні системи у т.ч. для ГВП

ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЮЧІ СИСТЕМИ

Інфрачервоний обігрів

Панелі інфрачервоні – керамічні, металеві та скляні

  1. Інфрачервоне довгохвильове випромінювання
  2. Лицьове покриття (кераміка або мармур, метал, скло)
  3. Нагрівальний елемент
  4. Магнезитова плита
  5. Термоізоляція з металевим корпусом
 
Інфрачервоний обігрівач об’єднав в собі два види обігріву: інфрачервоний, з довгими тепловими хвилями (рекомендовані для використання в опаленні житлових приміщень) і конвекційний, що дозволяє рівномірно прогрівати приміщення і підтримувати комфортний мікроклімат, ефективно використовуючи енергоресурси. Використання багатошарової теплоізоляції дозволило досягти максимальної передачі тепла через лицьову поверхню. Температура лицьовій поверхні розігрівається до 80 С, а задньої до 50 С.

Плівкові інфрачервоні системи

  1. вуглецевий провідник
  2. поліетилентерефталат (PEТ)
  3. срібна шина
  4. мідна шина
 
Принцип дії опалювальної плівки заснований на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання (до 500С), яке генерується вуглецевими смугами. Вуглецеві смуги, використовувані як джерело тепла, при підключенні до мережі 220В,  виділяють більше теплової енергії ніж інші матеріали, що використовуються в кабельних системах, при тому ж електроспоживанні. Карбонові смуги об’єднані в секції по 20 см завдовжки. Карбоновий шар, з гомогенним пластифікатором, нанесений з великою точністю на РЕТ-підкладку. Виключений перегрів на плівках з великою питомою потужністю.
Інфрачервоний обігрів

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Повний комплекс послуг
Ми надаємо готове технічне рішення від розрахунку, проєктування, постачання обладнання до установки
Оптимальне цінове рішення
Надання необхідної в конкретному випадку обладнання за цінами офіційного постачальника, імпортера
Висока якість обладнання
Ми пропонуємо клієнтам тільки перевірене часом обладнання
Інфрачервоний обігрів

ВИБЕРІТЬ НЕОБХІДНЕ ВАМ ОБЛАДНАННЯ

Інфрачервоний обігрів – це системи опалення, які використовуються людством з часів, коли вогонь став на службу людям. Самі перший інфрачервоний обігрівач, це багаття біля якого грілися наші давні нащадки, а ви помітили як надзвичайно тепло біля багаття, коли на вулиці холодно або навіть морозно. Це і є економне електроопалення. При цьому повітря на вулиці зовсім не нагрівається. Нагріваються тільки предмети та людей сидить біля багаття. В цьому і міститься головний принцип інфрачервоного обігріву та опалення. Далі була «російська» піч від якої в будинку надзвичайно тепло і затишно.

У наш час так само можна грітися і біля багаття, і біля «російської» грубки, але технології рухаються вперед семимильними кроками. Тому ми пропонуємо вам сучасні системи інфрачервоного обігріву, опалення. Вони широко використовуються, як в Україні, так і в усьому світі. Процес обігріву безшумний, відсутні циркуляційні потоки. Крім того, випромінювання від інфрачервоного обігрівача здатний забезпечити комфорт для людини навіть на відкритому повітрі.

На нашому сайті ви знайдете багато корисної інформації, а також професійні консультації наших фахівців, якісні інфрачервоні обігрівачі різних конструкцій і виробників. Ми запропонуємо вам якісний монтаж з гарантією на роботи 3 роки.

Image

Спеціальна пропозиція

Отримайте розрахунок вартості, а також індивідуальну специфікацію обладнання