ДИЛЕРАМ ТА ПАРТНЕРАМ

Раді вітати вас і запрошуємо до співпраці!

Дилерам та партнерам

Що ви отримаєте від співпраці з нами:

✔ Виробники обладнання та розробники технологій (закордонні або Українські) отримають відповідального представника в Україні або закордоном свого обладнання і технологій.

✔ Вам нададуть інформацію про акції для партнерів компанії Будіндустрія Дніпро і запросять до участі в цих акціях.

✔ Ви зможете брати участь в партнерських конференціях, виставках, семінарах та інших спеціалізованих заходах на тему кабельного електричного обігріву, систем електроопалення і блискавкозахисту.

✔ Ви отримаєте максимальні (згідно з партнерськими договорами) знижки, комісійні на обладнання та роботи по його монтажу.

✔ Ви отримаєте право розміщення інформації про вашу компанію, виконаних вами інсталяцій і постачання обладнання на корпоративному ресурсі компанії.

ХТО МОЖЕ СТАТИ ПАРТНЕРОМ КОМПАНІЇ

Ви організація, підприємство, торговий центр і ви постійно використовуєте у своїй роботі кабельні системи обігріву, у вас велика кількість будівель з системою блискавкозахисту, і вони вимагають обслуговування – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви виробник обладнання або розробник технологій (закордонний або Український), які можуть нас зацікавити – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви власник магазину будівельних матеріалів, електро товарів та ін. І бажаєте продавати своїм клієнтам нашу продукцію і послуги – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви інтернет-магазин і шукайте відповідальних постачальників обладнання і бажано без посередників (ми є імпортерами Корейських технологій нагрівання) – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви проєктна організація і проєктуєте системи сніготанення відкритих площ, антиобледеніння покрівель, обігрів труб і ємностей, а також системи електричного опалення – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви генеральний забудовник, будівельна компанія, електромонтажна організація і вам необхідний професійний підрядник для виконання робіт пов’язаних з системами кабельного електрообігріву, електричного опалення, системами блискавкозахисту і захисного заземлення, або постачальник даного обладнання – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви можете запропонувати нам клієнтів і об’єкти – запрошуємо вас стати нашим партнером.
Ви приватний підприємець і торгуєте по системі дропшиппінг – запрошуємо вас стати нашим партнером.

ПАРТНЕРАМ РОЗШИРЮЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ

КИЇВ
ХАРКІВ
ЛУЦЬК
ОДЕСА
ДНІПРО
КРИВИЙ РІГ
ПОЛТАВА
НІКОПОЛЬ
ЗАПОРІЖЖЯ
ЛЬВІВ
УЖГОРОД
ЧЕРКАСИ

ФОРМА ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАПИТУ