БЛИСКАВКОЗАХИСТ ТА ЗАЗЕМЛЕННЯ БУДИНКІВ, СПОРУД

Блискавкозахист та заземлення

Гроза – природне явище, що має нищівну силу і представляє небезпеку для людини та середовища її проживання, яку не слід недооцінювати. Від прямих ударів блискавки в будівлі та споруди, збитки щорічно обчислюються величезними сумами. Побічні ефекти впливу блискавки (імпульсні перенапруги наведення потенціалів на металевих конструкціях, перешкоди від грозових розрядів) на інженерні мережі та обладнання також завдають значної шкоди. В той самий час уберегтися від блискавки та уникнути великих втрат цілком можливо. Ефективність систем захисту від блискавки досягає 98% так, що можна з упевненістю стверджувати: людина може управляти не керованою природною силою.

Разом з фахівцями «Строіндустрія Дніпро» ви зможете убезпечити себе і своє майно від грізної стихії. Витрати на облаштування ефективного блискавкозахисту не йдуть ні в яке порівняння з можливими збитками та наслідками.

Блискавкозахист та заземлення

АКТИВНИЙ БЛИСКАВКОЗАХИСТ

Блискавкозахист та заземлення

Системи активного блискавкозахисту будівель і споруд розробляються з 1955 року і набули широкого поширення по всьому світу завдяки підтвердженій високої ефективності в боротьбі з природною стихією, гранично простим умовам експлуатації та мінімальному обслуговуванню.

Головна відмінність активної системи захисту від пасивної – це відстеження активним блискавкоприймачем наближення блискавки до захищаємого об’єкта та спрацьовування в момент, коли удар блискавки неминучий в захищуваному радіусі (тільки в захищаємому), тим самим блискавці надається підготовлений (безпечний для людини і його майна) канал для проведення її в землю.

 1. активний блискавкоприймач
 2. захищена зона
 3. заземлення блискавкозахисту
 4. внутрішній блискавкозахист УЗИП

МОНТАЖ АКТИВНИХ СИСТЕМ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬ

Блискавкоприймачі з попереджувальною стримерною емісією з вмонтованим електронним обладнанням, призначені для захисту від прямих попадань блискавки будівель, споруд, відкритих майданчиків, промислових комунікацій, резервуарів нафтових і газових та інших небезпечних виробничих об’єктів.

Блискавкоприймачі обладнані нижніми електродами для концентрації енергії та верхніми електродами для генерації розряду. Пристрій ініціювання розряду блискавкоприймача з попереджувальною стримерною емісією змонтовано в герметичному корпусі з нержавіючої сталі, закріпленому в середній частині центрального стрижня.

Основні особливості блискавкоприймача:

 • Нерадіоактивний;
 • Чи не потребує зовнішніх джерел живлення;
 • Не має рухомих частин;
 • Динамічно реагує на наближення спадного лідера розряду блискавки.

Проєктування, постачання обладнання та монтаж систем активного блискавкозахисту виконується фахівцями компанії по всій Україні.

Ціна: Ціну уточнюйте

ПАСИВНИЙ БЛИСКАВКОЗАХИСТ

Класичний (пасивний) блискавкозахист вперше був продемонстрований в 1753 році та за час, що минув досяг найвищого рівня розвитку, що дозволяє стверджувати про 98% рівень ефективності захисту від впливу блискавки на людину і його майна. Даний вид захисту передбачає, захист від ударів блискавки, використання металевих струмопровідних елементів, що дозволяють взяти на себе електричний заряд блискавки та, безпечно для людини і його майна, відвести його в землю.

 • Стрижень блискавкоприймача
 • Блискавкоприймальна сітка
 • Струмовідводи
 • Шафа з УЗИП
 • Контур заземлення
Блискавкозахист та заземлення

МОНТАЖ ПАСИВНИХ СИСТЕМ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

Блискавкозахист передбачає собою складний комплекс технічних рішень і спеціального обладнання для забезпечення безпеки споруд і різних будівель, а також майна і людей, що знаходяться в ньому або поруч.

Блискавкозахист будівель і споруд ПП «Будіндустрія Дніпро» виконує на базі обладнання відомих компаній «OBO BETTERMANN», J PROEPSTER / Німеччина / і ін., Які спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання для систем захисту від блискавок. Шляхом широкого вибору матеріалів з міді, алюмінію, нержавіючої та оцинкованої сталі для елементів блискавкозахисту, досягається висока якість робіт, як з технічної, так і з дизайнерської точки зору.

Зовнішній блискавкозахист

Це система, призначена для перехоплення грозового розряду і відведення його в землю з наступним там безпечним розсіюванням енергії розряду. Правильно спроєктований і змонтований блискавкозахист здатна без шкоди для об’єкта, що захищається, взяти на себе блискавку, захистивши тим самим його від пошкоджень і пожеж, а так же людей, що знаходяться як всередині, так і біля цього об’єкта.

Система зовнішнього блискавкозахисту в обов’язковому порядку повинна бути надійно з’єднана з системою заземлення струмовідводами.

Існують кілька видів зовнішнього блискавкозахисту:

 • близкавковловлюючі щогла
 • близкавковловлюючі мережу (клітка Фарадея)
 • натягнутий близкавковловлюючі трос

Класичне компонування зовнішнього блискавкозахисту є:

 • Блискавкоприймач – пристрій, що приймає розряд блискавки. Виконується з металу (нержавіюча або оцинкована сталь, алюміній, мідь)
 • Струмовідвід – опуск, призначений для відводу струму блискавки від блискавкоприймача до заземлювача.
 • Заземлювач – провідник або частина з’єднаних провідників, які перебувають в електричному контакті із землею безпосередньо або через струмопровідну середу.

Монтаж системи пасивного блискавкозахисту відбувається наступним чином:

Отримання необхідної документації, інформації:

 • про конфігурацію покрівлі, її матеріалах
 • про всі, виступаючі над покрівлею, елементи більш ніж на 30 см.
 • про план фасадів будівлі або фотографій
 • про наявність вимощення біля будівлі та вільного місця під заземлювальний контур

Це основне, що треба буде надати, інші питання, які поставлять наші фахівці для вибору необхідного обладнання та визначення вартості монтажу блискавкозахисту.

Після отримання всієї необхідної інформації та при необхідності виїзду на місце, буде надано розрахунок необхідного обладнання та видів виконуваних робіт по влаштуванню блискавкозахисту вашого будинку з урахуванням ваших побажань і вимог, висунутих до робіт такого виду.

Приватний котедж

Ширина / довжина / висота, м.Приблизна вартість, грн.

8 х 10 х 5

10 500

10 х 12 х 6

13 400

Виробниче підприємство

Ширина / довжина / висота, м.Приблизна вартість, грн. з ПДВ

25 х 50 х 10

40 000

125 х 100 х 10

63 500

ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕНАПРУГИ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

Блискавкозахист та заземлення

Для того, щоб убезпечити внутрішні, які живлять і телекомунікаційні мережі, електричне, електронне обладнання від перенапруги, викликаного ударом блискавки або перешкодами від включення більш потужного устаткування, необхідне обов’язкове використання пристроїв захисту від перенапруги. Статистика невблаганно показує, що вартість превентивних заходів, спрямованих на захист телекомунікаційного та електричного обладнання, побутової техніки в десятки, а то і в сотні разів менше ніж вартість самого обладнання, яке вийшло з ладу або збитку, отриманого від його нестабільної роботи.

Основними пристроями захисту від перенапруги є іскрові розрядники та оксидно-цинкові варистори, здатні витримувати дуже великі значення імпульсів струму і напруги. Компанія Стройіндустрія Дніпро володіє великим досвідом і кваліфікованим персоналом для виконання комплексу робіт і постачання необхідного обладнання, що дозволяє вирішити це завдання.

ЗАЗЕМЛЕННЯ

Для захисту від блискавок

Блискавкозахист та заземлення

Заземление молниезащиты — это её составная часть, которая обеспечивает безопасный отвод электрического разряда молнии в землю.

 1. Крестовый соединитель
 2. Антикоррозионная лента
 3. Круглый проводник
 4. Соединительные клеммы
 5. Стержень заземления

Для захисту устаткування

Блискавкозахист та заземлення

Защитное заземление — это комплекс мер направленный на защиту человека от поражения током и электрического оборудования от повреждений, связанных с утечкой электрического тока с повреждённых питающих сетей. Многие элементы различного электрооборудования, не находящегося под напряжением (корпуса оборудования, каркасы распределительных щитов, щитов управления и т.д) могут оказаться под напряжением в следствии неполадок или аварии, что обуславливает возможность поражения электрическим током человека, животного. Обеспечить безопасное прикосновение к таким приборам, а так же сохранность работоспособности электрооборудования и обеспечивает защитное заземление.

Image

ПОСЛУГИ ПРОЄКТУВАННЯ ТА МОНТАЖУ

Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання всіх технічних робіт в зазначені терміни, а також персональний підхід до кожного клієнт

ВИБЕРІТЬ НЕОБХІДНЕ ВАМ ОБЛАДНАННЯ